Domov Finančné služby

Pristupujeme k poskytovaniu finančných služieb ako ku komplexnému portfóliu, aby sme dokázali klientom pokryť všetky ich finančné potreby. ako ku komplexnému portfóliu, aby sme dokázali klientom pokryť všetky ich finančné potreby.

Rozhodnutia robíme na základe porovnania ponúk zo všetkých dostupných bánk a poisťovní , tak isto analyzujeme a porovnávame investičné produkty. Klienti tak v spolupráci s nami nie sú vo svojich možnostiach závislí len od jednej konkrétnej značky a inštitúcie.

Dôchodkové piliere

Čo je 2. pilier? Kedy si ho uzatvoriť? Aké zvoliť fondy v 2. pilieri, do ktorých sa bude investovať? Kedy sa mi oplatí 3. pilier?

Životné poistenie

Aké riziká si mám prostredníctvom poistenia kryť? Na čo všetko slúži životné poistenie? Na čo si pri uzatváraní zmluvy dávať pozor?

Investície

Kde si vytvárať finančnú rezervu? Koľko je ideálne mesačne odkladať na rezervu a koľko na dlhodobé investovanie?

Privátne bankovníctvo

Aká je minimálna investícia pre využitie služieb privat banking? Ako privátne bankovníctvo funguje? Môžem investovať aj krátkodobo?

Hypotéka a refinancovanie úverov

Akú vysokú hypotéku dokážem dostať? Čo ma postupne čaká počas procesu vybavovania hypotéky?

Neživotné poistenie

Dokážem ušetriť na svojej splátke PZP? Koľko by ma stálo havarijné poistenie? Ako si zabezpečiť stále najlepšie ponuky?

Investujte s logikou a plánujte so srdcom.

Začnite s finančnou nezávislosťou a správnym nastvením vášho finančného portfólia kliknutím na tlačídlo a získajte bezplatnú úvodnú konzultáciu.

Bezplatná úvodná konzultácia

Ako vyzerá postup spolupráce?

1

Konzultácia

2

Analýza a tvorba riešenia

3

Komunikácia ponuky

4

Dohoda na spolupráci

Po odoslaní vášho formuláru vás budeme kontaktovať do 24 hodín a následne budeme konzultovať ako vieme vyriešiť váš problém.

Spojte sa so mnou ešte dnes.